Nákupy kreditní kartou přes internet

Kreditní karty vám poskytují široké možnosti. V poslední době jich je ještě více díky internetu. Platíte zboží z e-shopu kreditní kartou, nebo stále máte k tomuto způsobu placení nedůvěru?

O nákupech kreditní kartou přes internet

Možnost nákupu kreditní či jinou platební kartou na internetu nabízí čím dál více společností. Je to efektivnější než platit za dobírku či čekat dva až tři dny na vyřízení bezhotovostní platby z účtu na účet.

Platba kreditní kartou přes internet je velmi jednoduchá. Zadáte v internetovém obchodu či jiném portálu, že chcete platit kreditní kartou a ověříte si, zda společnost přímá váš druh karty.

Při platbě po vás bude zabezpečovací systém chtít jméno držitele karty, datum expirace, číslo karty, kontrolní číslo a popřípadě ještě další údaje k ověření totožnosti vaší kreditní karty.

V dnešní době je placení kreditní kartou bezpečné. Je využíváno moderní platební brány, ze které se údaje z platební karty zadávají přímo bance. Vlastníci e-shopů ani další zaměstnanci nebudou mít přístup k vašim údajům. Přenos dat probíhá prostřednictvím https, což je zabezpečený protokol.

Výhody platby kreditní kartou přes internet

Placení kreditní kartou přes internet má mnohé výhody. Nepotřebujete hotovost, je to bezpečné, pohodlné a efektivní. Vaše objednávka bude vyřízená mnohem rychleji, protože na rozdíl od bankovního převodu se platba uhradí okamžitě. Určitě oceníte i to, že platbu kreditní kartou můžete na internetu učinit v jakoukoliv denní či noční hodinu, sedm dnů v týdnu.

Usnadněte si placení na internetu a plaťte i vy prostřednictvím kreditní karty. Při dodržení bezpečnostních pravidel jde o velmi efektivní způsob.

This entry was posted in Kreditní karty, Nákup. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*