Internetová banka Zuno

Vadí vám přístup klasické banky, ve které vše dlouho trvá? Lidé jsou dnes zvyklí žít rychleji a vyžadují to i od bank. Proto jsou stále oblíbenější internetové banky. Velkému zájmu se těší i internetová banka Zuno.

Výhody internetové banky Zuno

Internetových bank působí v České republice více. Využíváte jejich služeb, nebo si teprve k nim hledáte cestu?
Chcete-li spolehlivou internetovou banku, která vám zaručuje serióznost, oslovte Zuno. Spadá pod významnou bankovní skupinu Raiffeisen Bank International.
Jak začít se Zuno? Vyplňte na jejím webu formulář pro založení bankovního účtu. Smlouvu vám přímo domů přinese kurýr a vy budete moci začít svého bankovního účtu využívat bez toho, abyste museli kamkoliv chodit.
I ostatní produkty (termínované vklady, spořicí účty, půjčky či kreditní karty) si zřídíte prostřednictvím internetového či mobilního bankovnictví. Nebudete tak ničím omezeni a své finanční transakce můžete provádět jakoukoliv denní i noční hodinu. Zuno používá nejmodernějších zabezpečovací systémy, které vám zaručí, že vaše finance i údaje budou v bezpečí.
Zuno banku si oblíbíte nejen díky pohodlí. Je pro vás správnou volbou v případě, že se rozhodnete zúročit své vklady. Ať už si vyberete spořicí účet či termínovaný vklad, čeká vás významné zúročení. Zuno připisuje klientů úroky každý den.
Sami si určete zůstatek, minimální vklad a další parametry spořicího nástroje. Můžete mít najednou až 50 termínovaných vkladů a 10 spořicích účtů.

This entry was posted in Články. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*